вівторок, 16 травня 2017 р.

Новий порядок Переліку наукових фахових видань

Нарешті! І навіть є час на пропозиції!, не пропустіть! 
"Міністерство освіти і науки пропонує до громадського обговорення "Про затвердження Порядку формування Переліку наукових фахових видань України". Зауваження та пропозиції прийматимуться  до 15 червня 2017 року на електронну адресу dak@mon.gov.ua"
До критеріїв пропонується: 8.1. Наявність у періодичного наукового фахового видання (журналу/збірника наукових праць) свідоцтва про державну реєстрацію засобу масової інформації із загальнодержавною та (або) зарубіжною сферою його розповсюдження (для періодичних друкованих наукових фахових видань); 
8.2. Засновником (співзасновниками) наукового фахового видання є наукова установа, вищий навчальний заклад (університет, академія, інститут), наукова організація (академія наук, товариство, асоціація тощо), яка діє відповідно до Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність»; 
8.3. Наявність у складі редколегії періодичного наукового видання не менше трьох фахівців, які мають науковий ступінь доктора (кандидата (доктора філософії)) наук з відповідної галузі науки (знань), про що зазначається у вихідних відомостях. 
8.4. ISSN-номер, який занесений у світову базу даних періодичних видань; 
8.5. Наявність web -сторінки видання; 
8.6. Дотримання вимог до редакційного оформлення наукового фахового видання згідно з вимогами наукового видання; 
8.7. Процедура експертної оцінки статей (здійснення редколегією внутрішнього рецензування статей, що готуються до опублікування, та організація нею проведення зовнішнього незалежного рецензування) і зберігання рецензій не менше трьох років".

Немає коментарів:

Дописати коментар