пʼятниця, 1 липня 2011 р.

Як народжуються, живуть і вмирають бЛоги

А так все гарно починалось... А нині:

"Цей блог відкритий лише для запрошених читачів
http://tovcherbib.blogspot.com/
Вас не запрошували (???) до перегляду цього блоґа. Якщо це помилка, Ви можете звернутися до автора блоґа та попросити запрошення..."
Пропозиція автору перейменувати блог у "Дуже Таємне товариство...":-)  

7 коментарів:

 1. ...А так все гарно починалось...

  Наш колега після Славська став таким таємничим. Скоріш за - все просто збіг, чи може все-таки отримав лижами?!=)

  Оригінальний блоґ, а яку фоту Едуарда Рубеновича був колись нарив!=)

  ВідповістиВидалити
 2. Я завжди казала: в нас можна народ зацікавити тільки тим, що по блату, по великому секрету, по дефіцитному інвайту і взагалі за-бо-ро-не-но. Вони там зачинились, щось понапишуть, потім відкриють, всі прочитають-і почнуть штабелями вкладатись:-)

  ВідповістиВидалити
 3. Ага, а перед Славськом, згадується, написав заяву про вступ до УБА:-) Майже " в случае..., прошу считать...":-) Або ж прочитав про Рубеновича: "Эдуард Рубенович Сукиасян на днях в дискуссионной группе "Блоги библиотек и библиотекарей: современное состояние и перспективы развития" в Крыму, сказал, что он не заводит блог, потому что знает - засосёт", і вирішив від гріха подалі? Ау, чернігівський колего, де Ви?

  ВідповістиВидалити
 4. точняк, а я заведу Тайный орден Нетикетки и Церковь Нетикета. Избранные, томитесь в ожидании приглашения к испытаниям!

  ВідповістиВидалити
 5. Не переживайте, нас теж ніхто досі не запрошував. Хоча... мимоволі відчуваю якусь свою провину, бо блог "закрився" практично відразу після того, як я залишила там свій останній (присягаюся, абсолютно нейтральний і нестрашний коментар :). Люди, не виноватая я!!! :))

  ВідповістиВидалити
 6. Знімаю звинувачення!:-)
  Блог відродився: http://tovcherbib.blogspot.com
  Вітання Чернігову та чернігівським бібліофілам!

  ВідповістиВидалити