четвер, 29 вересня 2011 р.

Ніч в Бібліотеці-1

Ніч в Бібліотеці. Перша ночі. Політ нормальний:-)  ... Повний аншлаг. Принесли ковдри, термоси, подушки, м"які іграшки... Читають:-),  до півночі слухали письменників-поетів (з нами були Богдана Матіяш, Галина Ткачук, Андрій Любка, Іван Андрусяк, а Оксана Забужко не прийшла:-(.

... Грають, читають, спілкуються, співають.. Для охочих підібрали цілу виставку художньої літератури, де в назвах книг є слово ніч:-) (різними мовами світу:-)...  На Бібліотечному Паркані (просто фліпчарт) охочі пишуть відгуки, завтра вже будемо читати..


Тепер дивляться кіно -фільми-лаурети Канського кінофестивалю...Початок четвертої. Дехто таки поснув (заздрю), але більшість ще веселі і активні:-)  Гітара, співи...
5.23 - знову кіноперегляди для тих, у кого безсоння:-)
 
.....Кожен, хто прийшов сьогодні подарував книжку: це була перепустка на вході. Книжок 250-300 точно є, чесно кажучи, не очікували... Ну що ж, ось такий вийшов скоріше арт-захід, вірніше,  перша спроба, вже точно знаю що і як змінила б чи доповнила... Ну що ж, не останній раз?

А в цей час про нас вже написали тут  і тут, а ще тут...

13 коментарів:

 1. Первая ночь - это всегда очень важно! :) Хорошо, что у вас она получилась такой романтичной, интересной и бессонной...

  ВідповістиВидалити
 2. Супер і вітання! Цікаво, модно, лірично, інтелектуально, романтично. Бачите, ви мене вже на вірші надихаєте... Без сумнівів, студентам таке подобається -і чому ніхто не робив ночі в бібліотеках, а не лише в гуртожитках :), за часів мого студентства?? - ставте "на потік" :)

  ВідповістиВидалити
 3. Цікаво, як вдалося уговорити керівництво?! Передбачаю, що перша реакція нашого була б такою: "Как бы чего не вышло..."

  ВідповістиВидалити
 4. Молодці! Дуже цікаво! Чому я не студентка Могилянки?! :-)

  ВідповістиВидалити
 5. Всім, спасибі за гарні відгуки, колеги. Поки майже мовчать студенти, сплять, певно:-) Не те що стара закалка бібліотекарів, всі на роботі:-)
  І вступайте до Могилянки:-) (до речі, у нас серед першокурсників цьогорічних є 1952 р.н.:-) Вчитись - ніколи не пізно:-)

  Офф-топ: порахували книжки, а отже знаємо к-ть наших учасників акції: 275...

  ВідповістиВидалити
 6. Вот так, играючи, фонд пополняется. А книги хоть стоящие?
  Теперь можно режим работы поменять на ночной ;)

  ВідповістиВидалити
 7. Ну, не зовсім "граючи"...:-) Книги - різні. Як і студенти. Є досить пристойні (я про книги!), що ретельно обдумувались - прогнозувались для подарунку. Є - інші:-) Втім, як на мене, поганих книг не буває, всі потрібні. Тут цікавіший - досвід...

  ВідповістиВидалити
 8. Клас, молодці!
  А невдоволених завсім не було?
  Наприклад, прибиральниці не бурчали, що багато сміття?
  Чи бібліотекарі не вимагали відгулу чи наднормових?
  І студенти всі були "паїньками"?
  Заздрю... Але білою заздрістю:)
  В нас також багатенько заходів: на честь дня бібліотек влаштували цілий тиждень (див. http://library.donntu.edu.ua)
  Самовар з чаєм поставили, поєднували корисне з приємним:)
  Але такого екстріму не було. Будемо рости!

  ВідповістиВидалити
 9. Були і незадоволені, мабуть. З майже 300 людей важко зробити абсолютно щасливими всіх:-) Комусь, певно, не сподобалось кіно, комусь музика, комусь галас і шум, комусь неминуче сміття, комусь табу на алкоголь та куріння, комусь невимкнене світло:-) Може комусь те, що все ж були присутні і бібліотекарі, і охоронці...Бібліотекарям (були тільки волонтери) і охоронцям (ці на роботі)може теж не сподобалось щось...Прибиральниці справді були вранці не дуже щасливі, це факт:-(. Взагалі, захід справді екстремальний, і варто продумувати до дрібничок все-все-все...

  ВідповістиВидалити
 10. Ще раз спасибі за захід! Намагався представити усі погляди: https://chubko.wordpress.com/2011/10/03/moar/

  ВідповістиВидалити
 11. А ще тут гарний коментар і прекрасні фото, дякую - http://zip-cn25.livejournal.com/228411.html

  ВідповістиВидалити
 12. Ще тут - http://gloss.ua/story/61699

  ВідповістиВидалити
 13. здорово! Мне очень понравилось!

  ВідповістиВидалити