Раптом, хто - як і я:-) прогавив, то нині (підкреслення мої!):
"за темою дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук необхідна наявність не менше п’яти публікацій у наукових (зокрема електронних) фахових виданнях України, з яких:
- не менше однієї статті у виданнях іноземних держав або у виданнях України, які включені до міжнародних наукометричних баз;
- одна із статей може бути опублікована в електронному науковому фаховому виданні;
А для майбутніх докторів, ще ліпше:
"На здобуття наукового ступеня доктора наук необхідна наявність не менше 20 публікацій у наукових (зокрема електронних) фахових виданнях України та інших держав, з яких:
- не менше чотирьох публікацій у виданнях іноземних держав або у виданнях України, які включені до міжнародних наукометричних баз;
- не більше п’яти публікацій в електронних наукових фахових виданнях;
А ви кажете: "Для вас тот день покажется и каторжный и адовый, Сырой картофель в грядках у ученых не в чести. Зато впервые сможете повкалывать наглядно вы И пользу ощутимую народу принести"!
Дайте, будь ласка, посилання(лінк)на список видань України, які включені до міжнародних наукометричних баз.
ВідповістиВидалитиПисала якось:
ВідповістиВидалитиукр.журнали в СКОПУС - http://kmalibrary.blogspot.com/2011/03/scopus.html
укр.журнали в Thomson Reuters - http://kmalibrary.blogspot.com/2012/08/references-in-roman-script.html
Оновлення можете самі пошукати АБО на блозі у ПБ - ліве меню - http://panbibliotekar.blogspot.com/
А про які наукометричні бази йдеться? Чому немає в наказі конкретних назв цих баз? Є багато наших видань, які входять у різні мыжнародны бази. Як взнати чи визнається стаття у тому чи іншому виданні?
ВідповістиВидалитиПро які бази - це гарне питання. Раджу масові запити на Мін-во надсилати, щоби внесли уточнення в Наказ. Для когось і Российский и Китайский Индекс Цитування - накометричні бази, чому ні?
ВідповістиВидалити