В Україні 1,1 млн блогерів, каже Яндекс, а за ним Watcher. І хоч стверджується, що блогосфера загалом починає здавати позиції (соціальні мережі заповнюють потребу у оперативному розповсюдженні інформації та швидкому її обговоренню), все ж щодня українські блогери роблять близько 370 тисяч дописів. Здається, бібліотечна блогосфера перебуває у щасливому невіданні занепаду, а кількість блогів тільки зростає, бо ж "Сегодня библиотека осваивает новые пространства – парки, скверы, площади, виртуальные миры". Не заблукати б?
Соціалки щось розповсюджують? А от Ходжкінсон вважає, що їхня єдина мета - збір даних користувачів і продаж цих даних для отримання прибутку.
ВідповістиВидалитиБлоґи живі, але вдавана романтично-наївна віра, що вони задовольнять інформаційні потреби читачів - це з області парків, скверів, вареників...
Все вірно, все вірно, і я про те ж...То що,бібліотеці краще не і виходити в ці віртуальні світи, ніж публікувати прес-релізи і календарі знаменних дат? (не питаю про бібліотекаря, хто з нас чому тут: інша тема:-)
ВідповістиВидалитиХоча, маю романтичну історію про подаровану пальму до бібліотеки через друзів у Фейсбуці:-)
Мені якось пиріжків принесли. Ще теплих.
ВідповістиВидалитиА якби Ви не шифрувались, Вам би щодня теплих пиріжків приносили:-) Бачите, є зиск таки: пиріжки,квіти:-) Але я про бібліотечні блоги.
ВідповістиВидалитиОдиниця вимірювання ефективності - "біб.блог"?
ВідповістиВидалитиРаніше базами данних мірялися. У вас скільки? Дві, а в нас три ще й по краєзнавству.
"Петька, приборы!
ВідповістиВидалити- Восемь!
- Что восемь?
- А что приборы?"
і тим не менше ви всі тут, кожен зі своїм прибором...
ВідповістиВидалити