середа, 29 лютого 2012 р.

Знайомтесь: DOAB

"Писать о феврале навзрыд" лишилось всього лише кілька годин. А завтра - В-Е-С-Н-А!!!  Вітання всім!
Аж останній день зими 2012 таки увійде в історію, бо нині в Гаазі  OAPEN  оголосив: створюється Директорія Книжок Відкритого Доступу - DOAB  (Directory of Open Access Books). Про подібний сервіс для журналів - DOAJ всі знають, сподіваюсь. DOAB так само слугуватиме брамою доступу (з пошуковими функціями, звісно, метаданими та іншими "комбайновими"перевагами) до повних текстів наукових монографій, розміщених на сайтах видавництв чи інституційних репозитаріях. Серед перших очікуються видавництва - члени OAPEN Library (Amsterdam University Press, Göttingen University Press, Open Humanities Press, MPublishing, Athabasca University Press).Обіцяють, що бета-версія сервісу ось-ось вже буде доступною. Ну що ж, будемо слідкувати, чекаємо з нетерпінням! Сподіваємось, що можна буде стягти ще й записи  собі в каталог...

8 коментарів:

 1. Рано чи пізно повинно було з'явитись. + Далі переконаний, що нічого нам не заважає додавати в каталог і інші книги доступні в Мережі.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Нічого не заважає, тільки 1: самостійно шукати 2. руками додавати
   У випадку з порталом матимемо: 1.все (багато чого:-) в одному місці 2.експортувати - конвертувати метадані в марківські записи.

   Видалити
 2. Вже! Запрацював: http://www.doabooks.org/.
  Користуйтесь!

  ВідповістиВидалити
 3. Адміністратор блогу видалив цей коментар.

  ВідповістиВидалити
 4. Адміністратор блогу видалив цей коментар.

  ВідповістиВидалити
 5. Адміністратор блогу видалив цей коментар.

  ВідповістиВидалити
 6. Адміністратор блогу видалив цей коментар.

  ВідповістиВидалити
 7. Адміністратор блогу видалив цей коментар.

  ВідповістиВидалити