пʼятниця, 21 жовтня 2011 р.

Блоги: неконференція pro et contra

Наші російські (єкатеринбурзькі) колеги ось таку цікаву конференцію проводять "Современная библиотека в новых форматах". З 8 по 30 листопада. Кошти на відрядження непотрібні, бо це інтернет-конференція:-) Проходитиме у форматах публікації  е-матеріалів та їх обговорення на сайті Бібліотечної асоціації Уралу, блогери з Росії матимуть зустріч 29-30 листопада, а ми зможемо підключитися до дискусії на  відеоконференції  29 листопада. Дивіться, які цікаві секції плануються:
"·       Я учусь работать в блоге: интернетные штучки
·       Проекты для читателей и библиотекарей на страницах блога
·       Блог как образовательная площадка
·       Этика блогера
·       Блоги и другие… (блоги – социальные сети  –  сайты)
·       Электронные услуги: что нового?
Выступления участников в формате «печа-куча», дискуссия «Можешь не вести блог – не веди!», интеллектуальная дуэль «Авторские блоги: pro et contra»,  авторские мастер-классы Катерины Ефимовой других известных российских блогеров, мастер-классы по видео, фото, культуре письменной речи".
Власне, охочі: приєднуйтесь до обговорення-презентацій-виступів, або ж до ознайомлення з тим, що люди кажуть. Може нам таку неконференцію організувати? Чи зарано ще? Що скажете?

9 коментарів:

 1. Класна конференція і, звичайно, варто провести й у нас щось подібне. Нещодавно проводили вебінар з Кримом. Треба продовжувати! А печа-куча - це дуже круто, ми тільки думали про, те щоб використати цей формат :)

  ВідповістиВидалити
 2. Ганно: формат - не проблема. Чи знайдеться нині у нас критична маса зацікавлених у такому форматі учасників?

  ВідповістиВидалити
 3. Правильно: екатеринбургские коллеги. Библиотеки находятся в городе Екатеринбурге и библиотекари, все это придумавшие, живут там же. А область, да, Свердловская.

  ВідповістиВидалити
 4. ...нам таку неконференцію організувати?..

  Людина, чи установа веде щоденник. Де тут проблема достойна (не)конференції?

  ВідповістиВидалити
 5. Марино: дякую, виправила!
  ПБ: для докторської дисертації може ще дійсно зарано:-), але на конференцію вже пора, якщо збирається і матеріалу до обговорення, і охочих подискутувати. Справа ж не в щоденнику як такому...

  ВідповістиВидалити
 6. бібліотека і бібліотекар в епоху соціальних медій: ролі, функції, сервіси, комунікації, дискурси, парадигми, моніторинг, впливи, взаємозвязки, культури і субкультури etc.etc.etc. Хіба це не може бути предметом дослідження? об"єктів - вже достатньо:-)

  ВідповістиВидалити
 7. @МБ: Ось бачите бібліотека і бібліотекар, а не блоґ, блоґ, блоґ... Чи комусь потрібно ворушити - "Роль молескіна в освіті"?

  ВідповістиВидалити