четвер, 28 квітня 2016 р.

Стратегії стратегій для стратегій

Відразу вибачаюсь перед давніми друзями-читачами блогу за тривалу мовчанку. І не тому, що не було, що сказати, а, повірте, не було коли! І вже - каюсь! - кілька разів майже підіймалась рука на закриття блогу, але ж - ні, ні, ні!  Ні про конференцію в НаУКМА (недописаний пост), ні від семінар Томпсонів (так само), ні про дослідницький універ (так само) і т.п. 
Але:  тому, хто лишається зі мною: дякую! і я ЩЕ ТУТ! Хоч буду нечасто (на жаль!),і, звісно, не відслідковую все "цікаве-корисне-прекрасне і т.п." в Б.справі, все ж, сподіваюсь, буду корисною комусь.
Нині просто запит до колег.
Києво-Могилянська Бізнес-Школа радісно повідомила про таке: "Яке майбутнє у бібліотек? Як перетворити “книгосховище” (те у що перетворились бібліотеки протягом останніх 20 років) на “книгодіяння”? Про зміну бібліотечного середовища України 3 модулі спілкувалися учасники програми "Стратегії розвитку" для бібліотекарів. Команди з усієї України працювали у пошуках Ідеї що об’єднує, досліджували читацький досвід, відкривали себе як частину повсякденного життя людей та громад, ставали науковим драйвером у реалізації місій університетів. Програма завершилася захистами проектів команд, від бібліотеки масштабу країни до маленької районної бібліотеки".
Теж спостерігала за численними фото від колег та ейфорією від "Ми в КМБШ!"
І "Сьогодні важливий день для бібліотекарів-учасників програми "Стратегії розвитку ", що була створена УБА та Києво-Могилянської бізнес-школи. Сьогодні захист командних проектів. Нарешті можна показати напрацювання перед автритетним журі - кращими тренерами бізнес-школи" (орфографію збережно)
А де ж і коли глянути на результати навчання пересічним бібліотекарям?   А де і які ці проекти? Результати обговорень? Дискусій? і чому хтось впевнений, що всі бібліотеки перетворились у книгосховища?    
Відкритий світ - це відкриті проекти, чи не не так, колеги? 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар